Twoje dane:

Wymagane NIP jest niepoprawny Wymagane Podany adres jest niepoprawny Wymagane Podany numer nie jest prawidłowy.

Twoje zamówienie:

Przedmiot leasingu cena brutto / netto ilość VAT wartość VAT wartość brutto / netto usuń
Wymagane Wymagane Wymagane Podana wartość jest nieprawidłowa Wymagane Podana wartość jest nieprawidłowa Wymagane Podana wartość jest nieprawidłowa Wymagane Wymagane Podana wartość jest nieprawidłowa Wymagane Podana wartość jest nieprawidłowa Wymagane Podana wartość jest nieprawidłowa Usuń
Dodaj kolejny przedmiot

Roczny koszt leasingu jest to koszt który Klient ponosi dodatkowo ponad wartość zakupu przedmiotu leasingu i jest wliczony w prezentowaną ofertę. Koszt ten jest jedynie podsumowaniem oferty i uwzględnia WSZYSTKIE opłaty związane z umową finansowania w naszej firmie tj: - opłatę wstępną, wartość wykupu oraz sumę rat.

Prosimy zwrócić uwagę, iż nie doliczamy żadnych dodatkowych opłat związanych z rozpatrzeniem wniosku, ubezpieczeniem itp.

LEASING OPERACYJNY:

Charakteryzuje się tym, że wszystkie opłaty leasingowe „wrzucane" są w koszty uzyskania przychodu Twojej firmy.
Zakupu dokonuje LeaseLink, a Leasingobiorca otrzymuje faktury VAT na opłaty leasingowe.
Przedmiot leasingu nie stanowi środka trwałego Twojej firmy, dzięki temu nie musisz dokonywać odpisów amortyzacyjnych, a zobowiązania leasingowe nie zmniejszają Twojej zdolności kredytowej.
Leasing operacyjny normowany jest Kodeksem Cywilnym i Ustawą CIT, prawodawstwo reguluje minimalne okresy leasingu dla poszczególnych środków trwałych w powiązaniu z amortyzacją.
Prezentowane przez nas warianty kalkulacji odzwierciedlają minimalne okresy leasingu zgodnie z powyższym ustawodawstwem (18-48 mcy).

LEASING FINANSOWY / POŻYCZKA INWESTYCYJNA:

Konstrukcja umowy jest bardzo zbliżona do kredytu lub zakupu na raty.
Charakteryzuje się tym, że faktura zakupu wystawiana jest na Twoją firmę.
Zakupowany środek trwały „wrzucisz” w koszty, jeśli jego wartość nie przewyższa 3,5 tys. netto, inaczej będziesz musiał go amortyzować.
Na podstawie wystawionej faktury przez dostawcę na Twoją firmę dokonujemy płatności, a następnie spłacasz nam comiesięcznie raty, które nie stanowią kosztu uzyskania przychodu Twojej firmy.
Udzielenie Pożyczki Inwestycyjnej możliwe jest na dowolny okres (3-36 miesięcy) oraz dowolny zakup.

Wybór parametrów

Niestety, żadna z ofert nie spełnia wybranych parametrów.
Ażeby zmienić produkt, wybierz inny Okres.